Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Kuba

Nemovitosti na prodej na Kubě

Kuba je ostrovním státem Karibiku v komunistickém režimu s bílými plážemi a tabákovými poli, jejichž role je důležitá při výrobě legendárních doutníků v zemi. Hlavní město Havany je charakterizováno pastelovými domy, vozy z 50. let 20. století a španělskou koloniální architekturou ve staré Havaně, historickém centru 16. století. Republika Kuba je karibské souostroví, které se nachází mezi Karibským mořem, Mexickým zálivem a Atlantickým oceánem. Na sever jsou Spojené státy a Bahamy, na západě Mexiko, na jih Kajmanské ostrovy a Jamajku a na jihovýchod Haiti.

V každém případě mluvíme o stavu, kdy komunistická vláda, která je ve vládě již více než 50 let, i nadále ovládá ekonomiku na poměrně rozsáhlé úrovni, a to navzdory nedávným otevřením, která by však měla mít dopad na každému život je dny poměrně pomalým tempem.
Až do počátku 90. let nebylo možné koupit nemovitost k prodeji na Kubě pro ty, kteří nebyli rezidentem a / nebo kubánským občanem.

Věci se změnily, i když ne tak radikálně, jak bychom mohli očekávat, zvláště poté, co se pod vedením Raula Castra, zdá se, že země má opustit politiku uzavírání zahraničních investic, která ji charakterizovala od revoluce až po současnost.

Nákup nemovitosti na prodej na Kubě a žijící na Kubě stále ještě není snadné a je to stále operace, která podléhá velmi zvláštním omezením.

Ať už chcete koupit nemovitost na prodej na Kubě, žít na ostrově nebo chcete investovat, je dobré, že znáte všechny věci, které máme v následujícím článku.

Miramar a Siboney jsou dvě čtvrti, která byla v 90. letech postavena v hlavním městě Havany, aby cizincům umožnila koupit si majetek.
Je to oblast, kde jsou prakticky všechny zastupitelské úřady světa, které mají zastoupení na Kubě a kde také žije velká část diplomatických pracovníků.

K dokončení obrázku najdeme také nějakého zahraničního podnikatele, který vlastní dům v jednom z těchto dvou čtvrtí.

Jedná se o dvě čtvrti, kde si cizinci mohou koupit nemovitost k prodeji na Kubě, protože se jedná o oblasti, na které se vztahuje zvláštní legislativa.

Problémem je, že ti, kteří chtějí koupit dům v těchto dvou čtvrtěch, se musí dostat do kontaktu s cizincem, který má královská práva a koupí ji, protože cizinci zatím nemohou kupovat domy nebo jiné budovy od Kubánců .
Indukovaný nedostatek vyvolal vzestupné ceny a pro velmi obyčejný byt utratíte počty od 150 000 eur, ceny zcela mimo trh na kubánském ostrově.

Ve výše uvedených obvodech Miramar a Siboney opustili budovy, s obvyklou výjimkou, která umožňuje cizincům bez jakéhokoliv problému koupit nemovitost k prodeji na Kubě.

Jsou to jistě lákavé možnosti, neboť jsou to byty ve velmi nových kondominiach vybudovaných s dobrými standardy kvality, které také zaručují společné prostory, jako jsou bazény, sauny a tělocvičny, a které mají také ostražitost u vchodu, který v zemi s důležitým míra kriminality je vždy plus, který musí být jistě zohledněn.

Měli bychom také vzít v úvahu skutečnost, že obě čtvrti jsou velmi městská, kde je málo kubánského ducha a kde budete mít život velmi podobný životu, který by se odehrával na místě na jihu Španělska.

Je to země, kde chudoba nadále produkuje ohrožené celé čtvrti jak pro turisty, tak pro obyvatele.

Je vždy lepší vzít v úvahu popsanou situaci a zvolit si barrio (tzv. Kubánské španělské čtvrti jsou nazývány), které jsou pro vás a vaši rodinou vhodné, pokud jste se rozhodli koupit nemovitost k prodeji na Kubě.

  •  
    Přesun na Kubu: kompletní průvodce

    Přiznej si to: i vy jste snili i na chvilku vzdání se všeho a přesunu na místo snů. Kolikrát jste se nestal extatickým před billboardem zobrazujícím nádhernou karibskou pláž? Slunce 365 dní v roce, perfektní klima pro ty, kteří milují léto, nedotčené a barevné místa, výbušnou tradici jídla a vína a ...

Mapa, vývoj cen a statistiky

Souvisejících reklam

Cod. 39666

Prodat Třípokojový, Kuba, La Habana, Centro Habana, C/ Aguila y Animas / Virtudes

3,091,477.59CZK
Prodat
Třípokojový

1260 m²
Tenemos un apartamento grande, hermoso y espacioso sólo 4 cuadras del Prado y en una zona llena de nueva rekonstrucción. La propiedad es abierta, c...
Cod. 39335

Prodat Čtyřpokojový, Kuba, La Habana, Vedado, calle 21

1,862,100.00CZK
Prodat
Čtyřpokojový

100 m²
Byt se nachází v koloniálním domě, v krásné rezidenční čtvrti ve Vedadu, nedaleko slavného hotelu Nacional, v rekonstrukci, sestávající ze 2 ložnic, k...
Cod. 39153

Prodat Více než 5 pokojů, Kuba, La Habana, Centro Habana, Avenida

3,724,200.00CZK
Prodat
Více než 5 pokojů

100 m²
Kuba Havana staré město na prodej bytů různé na druhou. Domy vhodné i pro b & b použití. Prodáno přímo majitelem. Možnost garáže. Kontaktujte nás pro ...
Cod. 39079

Prodat Panský velkostatek, Kuba, Artemisa, Caimito, Finca el Frances caimito

8,701,936.91CZK
Prodat
Panský velkostatek

150 m²
Velmi krásná FINCA 4 ha zemědělské půdy s krásnou výsadbou ovocných stromů Mango, banán, fazole atd ... výroba prodává v naprosto organickém stavu s d...
Cod. 39016

Prodat Dům, Kuba, Sancti Spíritus, Casilda, Real 132

4,469,040.00CZK
Prodat
Dům

700 m²
Hostal se šesti pokoji, šesti koupelnami na evropský standard v kompletně zrekonstruovaném nebo nově postaveném stavu, vedle vedlejšího domu 4 pokoje ...
Cod. 38973

Prodat Více než 5 pokojů, Kuba, La Habana, La Havana, Avenida

3,724,200.00CZK
Prodat
Více než 5 pokojů

100 m²
Kuba Havana historické centrum apartmán 6 pokojů, terasa, zařízený, vhodný i pro recepční využití, prodává se přímo majitelem. On-site pomoc v italšt...
Prodávám stavební práce v divizi Antonio Guiteras v Havaně del Este. Práce je v základech, připravena roztavit boty a všechny kostky a hřídele (20) js...
Cod. 38765

Prodat Vila, Kuba, Matanzas, Varadero, Via Santa Cruz

7,448,400.00CZK
Prodat
Vila

165 m²
Hledám osobu, která chce investovat kolem 20000 eur na renovaci 3. patra mého domu a pak ji prodat a zajistit si svůj podíl na zisku.
Cod. 38761

Prodat Vila, Kuba, Matanzas, Varadero, Via santa cruz

7,448,400.00CZK
Prodat
Vila

300 m²
Prodávám na Kubě dokončenou dvoupatrovou budovu a dokončené třetí patro. Každé patro má asi 160 metrů čtverečních. Pro informace a fotografie odešlete...
Umístění jeden blok od Prado a jeden z bulváru Volná deska a vysoká vzpěra Může být prodloužena Papíry v pravidle Místnost, kuchyň, jídelna, krytá...
1 / 11
Mapa, vývoj cen a statistiky
 
 
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB