Pronájem Dvoupokojový, Vedado, La Habana, Kuba, Via C, entre 29 y Zapata, numero 712

Pronájem - Cod. 16190

  • Typologie: Dvoupokojový
  • Oblast: 100 m²
  • Pocet pokoju: 2
  • Podlazí: 4

Moderní byt se nachází 500 metrů od revoluce náměstí a 300 metrů ze dne 23. Avenue, jedné z nejdůležitějších cest v historii Havana ". Snadno se pohybovat i bez prostředků na historické oblasti města, v blízkosti autobusové zastávky a taxi a jen 10 minut 's Staré Havaně. Kromě toho bude majitel poradí, která místa navštívit, se snaží, aby se vám utratit co nejméně 's byt je plně zařízený a skládá se z:. Velký obývací pokoj s TV, plně vybavená kuchyň, dvě ložnice s manželskou postelí a klimatizací, koupelna s vanou a teplou vodou 24 hodin, malá místnost pro praní prádla, se VOL 110 a 220 VOLTutto to v ceně!
Vyloučené služby zahrnují: Telefon, Praní prádla, stravování, nabízíme možnost objednat menu kubánské kuchyně (kreolský) podle svých potřeb.
Cena je cena za jednolůžkový pokoj, ale pokud máte zájem o pronájem obou úhrn je 55 €. V každém případě, i když není pronájmu obou pokojů ujistit, že 's byt je stále k dispozici, aby vám všem, to je, ne pronajmout pokoj 2 současně dvě různé zákazníky. Jsme k dispozici pro jakékoli další dotazy nebo připomínky.

Poptávka po této nemovitosti


Realigro International
Vyžádat informace o podobné nemovitosti
Souhlasím se zpracováním osobních dat*
Zrušit
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB